Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime Online
 Vampire Knight
Ultimele subiecte
» Am picat si eu aici ^^"
P...Problema..>__<'' EmptyDum Sept 14, 2008 8:18 pm Scris de -Star-

» Salut am picat din cer!!!!
P...Problema..>__<'' EmptyDum Sept 14, 2008 8:18 pm Scris de ayu

» Oopss...I did it again @_@
P...Problema..>__<'' EmptyDum Sept 14, 2008 8:13 pm Scris de ayu

» De la ce vine nick-ul vostru?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 3:09 pm Scris de CrazyDia

» What Element Are You?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 3:06 pm Scris de CrazyDia

» What Anime Eyecolor would you have ?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 3:04 pm Scris de CrazyDia

» What's Your Personality?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 3:00 pm Scris de CrazyDia

» What school subject are you?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 2:58 pm Scris de CrazyDia

» Are you emo?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 2:55 pm Scris de CrazyDia

» What Color Nail Polish Best Fits You?
P...Problema..>__<'' EmptySam Sept 13, 2008 2:54 pm Scris de CrazyDia

Sondaj

Ce parere ai despre forum?

P...Problema..>__<'' Vote_lcap73%P...Problema..>__<'' Vote_rcap 73% [ 16 ]
P...Problema..>__<'' Vote_lcap14%P...Problema..>__<'' Vote_rcap 14% [ 3 ]
P...Problema..>__<'' Vote_lcap0%P...Problema..>__<'' Vote_rcap 0% [ 0 ]
P...Problema..>__<'' Vote_lcap5%P...Problema..>__<'' Vote_rcap 5% [ 1 ]
P...Problema..>__<'' Vote_lcap9%P...Problema..>__<'' Vote_rcap 9% [ 2 ]

Total voturi : 22


P...Problema..>__<''

3 participan?i

In jos

P...Problema..>__<'' Empty P...Problema..>__<''

Mesaj Scris de QuisQ Vin Iun 20, 2008 7:56 am

Problema:Se zice ca Pain[liderul Akatsuki]este de fapt Yondaime[Minato,tatal lui Naruto]...O__O''...And Konan[memebra Akatsuki si prietena lui Pain]...Cum ca ar fi..Kushina[mama lui Naruto]Cam se leaga toate astea,nu?Sa dovedid ca Tobi e de fapt Madara..>__>De ce sa nu fie si Pain Yondaime sau Konan Kushina?^^Astept parerile voastre...^^Si voi reveni mai tarziu cu un raspuns^^
QuisQ
QuisQ
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 397
Localizare : In you head..*____________*
Manga/anime : La nimic..O___O\\\\\\\\\\\\\\\'
Varsta : 12 ani^^
Karma :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue0 / 1000 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Prestigiu :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue6 / 1006 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

Sus In jos

P...Problema..>__<'' Empty Re: P...Problema..>__<''

Mesaj Scris de Yume Sam Iun 21, 2008 9:55 pm

Uhm, am citit despre teoria asta ieri seara pe la ora 3 noaptea, doar ca nu pot sa`mi aduc aminte mare lucru acum. ^^'
Oricum, parerea mea pe moment ar fi ca Pein nu e Minato, si Konan nu e Kushina. Dar cine stie ce`i trece lui Kishimoto prin cap despre chestia asta. >.>
Despre Kushina nu stim nimic, dar ar fi ciudat ca ea sa fie Konan...nu prea seamana deloc. (Totusi in anime`uri totul e posibil)
Cat despre Pein si Minato, Minato nu a murit defapt cand a folosit Dead Demon Consuming Seal pentru a pune Kyuubi in Naruto? Pe langa asta, ar fi cam aiurea sa se dea mort doar ca dupa aia sa se duca in Akatsuki si sa fie rau. ^^" Ar fi totusi posibil ca Pein (Care se dovedeste a fi Minato pe parcurs), asa pe la sfarsitul anime`ulu/manga`ului intr`un moment dramatic si alea alea, sa`i spuna lui Naruto ceva ca e tatal lui si blah blah blah, insa multi fani s`au gandit la asta si "surpriza" nu va mai fi asa de mare (pe langa asta anime`ul ar incepe sa semene cu o telenovela).
Cam asta ar fi parerea mea, sper ca intelege`ti ceva din ce am scris. ^^" Exprimarea mea e varza in postul asta.
Yume
Yume
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 203
Localizare : Pe un porcusor magic zburator
Manga/anime : Naruto, Naruto Shippuden, Death Note etc.
Karma :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue0 / 1000 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Prestigiu :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue1 / 1001 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/06/2008

Sus In jos

P...Problema..>__<'' Empty Re: P...Problema..>__<''

Mesaj Scris de ayu Sam Iun 21, 2008 10:28 pm

Plus de asta, desi antrenati tot de Jiraya...Pain si Konan au fost orfani dintr'un alt sat(altul decat Konoha). Pein are rin'negan ceea ce Minato nu a avut [pentru ca nu avea nici un fel de dojutsu]. Plus de asta Kushina a murit cand l'a nascut pe Naruto (sau cel putin asa se spune, deocamdata).
Spoiler:
ayu
ayu
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 665
Varsta : 33
Localizare : a III a planeta la stanga
Manga/anime : currently watching The Third:Aoi Hitomi no Shoujo
Karma :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue1 / 1001 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Prestigiu :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue9 / 1009 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/06/2008

Sus In jos

P...Problema..>__<'' Empty Re: P...Problema..>__<''

Mesaj Scris de QuisQ Dum Iun 22, 2008 8:14 am

So...E foarte adevarat...But nu se stie niciodata...Am citit pe un forum cunoscut de toti fanii Naruto si adminul a zis ca este posibil ca atunci cand a facut jutsul cu sigiliul sa fi innebunit,asa devenind de partea raului...Si...In legatura cu Rin'Nenganul nu scrie NICAIERI ca Minato nu a avut vreun donjutsu^^Poate l'a avut si nu l'a folosit niciodata.......Kushina..:SE ZICE ca ar fi murit dar NU SE STIE SIGUR^^

Si topicul asta chiar mi'a dat o idee...Jiraya a murit,k?Oare ce'ar fi lasat scris pe spatele broastei?Parerea mea personala e ste ca a scris despre parintii lui Naruto..^^dar sa asteptam.."Cu rabdarea treci si marea"^^"......Offf...Incurcate's caile lui Kishimoto'san..
QuisQ
QuisQ
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 397
Localizare : In you head..*____________*
Manga/anime : La nimic..O___O\\\\\\\\\\\\\\\'
Varsta : 12 ani^^
Karma :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue0 / 1000 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Prestigiu :
P...Problema..>__<'' Left_bar_bleue6 / 1006 / 100P...Problema..>__<'' Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

Sus In jos

P...Problema..>__<'' Empty Re: P...Problema..>__<''

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum