Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime Online
 Vampire Knight
Ultimele subiecte
» Am picat si eu aici ^^"
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptyDum Sept 14, 2008 8:18 pm Scris de -Star-

» Salut am picat din cer!!!!
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptyDum Sept 14, 2008 8:18 pm Scris de ayu

» Oopss...I did it again @_@
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptyDum Sept 14, 2008 8:13 pm Scris de ayu

» De la ce vine nick-ul vostru?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 3:09 pm Scris de CrazyDia

» What Element Are You?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 3:06 pm Scris de CrazyDia

» What Anime Eyecolor would you have ?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 3:04 pm Scris de CrazyDia

» What's Your Personality?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 3:00 pm Scris de CrazyDia

» What school subject are you?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 2:58 pm Scris de CrazyDia

» Are you emo?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 2:55 pm Scris de CrazyDia

» What Color Nail Polish Best Fits You?
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" EmptySam Sept 13, 2008 2:54 pm Scris de CrazyDia

Sondaj

Ce parere ai despre forum?

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_lcap73%Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_rcap 73% [ 16 ]
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_lcap14%Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_rcap 14% [ 3 ]
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_lcap0%Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_rcap 0% [ 0 ]
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_lcap5%Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_rcap 5% [ 1 ]
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_lcap9%Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Vote_rcap 9% [ 2 ]

Total voturi : 22


Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

4 participan?i

 :: Creatii :: Fan Art

In jos

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Empty Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

Mesaj Scris de Kaari_S. Joi Iun 26, 2008 8:20 pm

...pei sa vedem ce am facut in ultimul timp...
1.Deidara
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture19
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture20
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture21
[da...stiu...coada si buzele sunt oribile]

2.Itachi
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture17
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture16
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture15

3.Hinata
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture11
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture10

4.nu stiu cine e dar nu e prea reusit :lol!:
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture9

5.Naruto...e inspirat dupa o poza
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Imag016cn91

6.NaruHina
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Picture1

7.nu stiu ce e...ceva desenat in ora de romana
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Asy085

8.Nauto asa de plictisit incat seamana cu Shikamaru :lol!:
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" M65881iy11

9.o fata...
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Asy0831


mai am,dar nu le-am pozat...si scuzati slaba calitate,dar nu am scanner 62
Kaari_S.
Kaari_S.
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 514
Varsta : 28
Manga/anime : currently watching Kaleido Star
Karma :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Prestigiu :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/06/2008

http://animeeffect.3xforum.ro

Sus In jos

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Empty Re: Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

Mesaj Scris de ayu Joi Iun 26, 2008 9:45 pm

Waiii kawaii...sunt foarte dragutze...ai o "grafica" aparte si imi place foarte mult. Atrage atentia oarecum
Desi primul nu se vede bine presupun k e bestial...adica ce sa mai e Deidara...si cel cu tachi e minunat...
Imi place tare mult cel cu Naruto, al5lea...e foarte kawaii...are Naruto asa o fata incat iti vine sa il mananci. In cel de'al6lea mi place foarte mult cum i'ai facut umbra Hinatei...
Lucreaza in continuare, sunt sigura ca vor fii din ce in ce mai bune^_^
ayu
ayu
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 665
Varsta : 33
Localizare : a III a planeta la stanga
Manga/anime : currently watching The Third:Aoi Hitomi no Shoujo
Karma :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Prestigiu :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/06/2008

Sus In jos

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Empty Re: Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

Mesaj Scris de Kaari_S. Mier Iul 02, 2008 3:29 pm

Desene noi ^^...Chiar daca sunt cam oribile,le pun...Astept critici,caci stiu ca o sa fie

1.O incercare de Yuki...nu mi-a prea iesit 53 ...si mainile nu i le-am facut,caci nu imi ieseau nici cum,si numai stricau mai tare desenul...
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Imag001-1
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Imag002-2
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Imag003

2.An anime girl ^^[care iar nu mi-a prea iesit 53
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Imag005
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Imag006
Kaari_S.
Kaari_S.
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 514
Varsta : 28
Manga/anime : currently watching Kaleido Star
Karma :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Prestigiu :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/06/2008

http://animeeffect.3xforum.ro

Sus In jos

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Empty Re: Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

Mesaj Scris de crazygirl93 Joi Iul 10, 2008 12:21 pm

Super desene...Sa nu mai zici ca nu sunt reusite 43 ...pentru ca nu e adevarat..sau pot spune ca macar ai incercat!?
crazygirl93
crazygirl93
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 158
Varsta : 30
Manga/anime : Kaleido Star,Blood+,Rosario+Vampire
Karma :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Prestigiu :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/07/2008

http://iloveanime4ever.3xforum.ro

Sus In jos

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Empty Re: Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

Mesaj Scris de -Star- Lun Iul 28, 2008 6:19 am

Dupa cum stii foarte bine, mie imi place stilul tau ...si...nu mai zi nimic, Kaari!
Lasa-ma sa vorbesc...Sunt reusite ..chiar toate...In orice caz nu-mi pasa daca ma crezi, sau nu.Eu raman cu parerea mea si stii ca-mi formez ambitii...
Bravo!

-Star-
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 663
Karma :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Prestigiu :
Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/05/2008

Sus In jos

Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art" Empty Re: Fanart ^^...desi nu stiu daca se poate numi "art"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: Creatii :: Fan Art

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum