Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime Online
 Vampire Knight
Ultimele subiecte
» Am picat si eu aici ^^"
Pareri despre animeul Bleach EmptyDum Sept 14, 2008 8:18 pm Scris de -Star-

» Salut am picat din cer!!!!
Pareri despre animeul Bleach EmptyDum Sept 14, 2008 8:18 pm Scris de ayu

» Oopss...I did it again @_@
Pareri despre animeul Bleach EmptyDum Sept 14, 2008 8:13 pm Scris de ayu

» De la ce vine nick-ul vostru?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 3:09 pm Scris de CrazyDia

» What Element Are You?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 3:06 pm Scris de CrazyDia

» What Anime Eyecolor would you have ?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 3:04 pm Scris de CrazyDia

» What's Your Personality?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 3:00 pm Scris de CrazyDia

» What school subject are you?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 2:58 pm Scris de CrazyDia

» Are you emo?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 2:55 pm Scris de CrazyDia

» What Color Nail Polish Best Fits You?
Pareri despre animeul Bleach EmptySam Sept 13, 2008 2:54 pm Scris de CrazyDia

Sondaj

Ce parere ai despre forum?

Pareri despre animeul Bleach Vote_lcap73%Pareri despre animeul Bleach Vote_rcap 73% [ 16 ]
Pareri despre animeul Bleach Vote_lcap14%Pareri despre animeul Bleach Vote_rcap 14% [ 3 ]
Pareri despre animeul Bleach Vote_lcap0%Pareri despre animeul Bleach Vote_rcap 0% [ 0 ]
Pareri despre animeul Bleach Vote_lcap5%Pareri despre animeul Bleach Vote_rcap 5% [ 1 ]
Pareri despre animeul Bleach Vote_lcap9%Pareri despre animeul Bleach Vote_rcap 9% [ 2 ]

Total voturi : 22


Pareri despre animeul Bleach

+2
Khadija
Anhy-chan
6 participan?i

In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de Anhy-chan Lun Iun 09, 2008 9:50 am

Nu cred ca mai este nevoie de altceva .. titlul este de ajuns ^^ ... Ce parere aveti despre acest animeu?


Pe mine animeul m-a impresionat in mod placut inca de la inceput. Grafica mi se pare foarte bine detaliata. Personajele sunt foarte bine create. Imi place foarte mult si povestea , care are un subiect interesant si complex ^^ , scenariul foarte bine conturat.

Deci, Bleach dupa parerea mea este un animeu complex si foarte interesant ^^
Anhy-chan
Anhy-chan
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 243
Varsta : 14
Karma :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Prestigiu :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

Sus In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Re: Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de Khadija Lun Iun 09, 2008 9:34 pm

Mie imi place foarte mult,desi cred ca persoanjele nu sunt atat de "faine" dar in rest imi place`

imi place grafica,cum se intampla totul sdi tot odata melodia de la inceput.


Ultima editare efectuata de catre Khadija in Dum Iun 15, 2008 8:57 pm, editata de 1 ori
Khadija
Khadija
Anime Kid
Anime Kid

Numarul mesajelor : 32
Varsta : 15
Karma :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Prestigiu :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

Sus In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Re: Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de Iker Casillas Mar Iun 10, 2008 5:04 pm

Grafica e super ok , actiunea e foarte interesanta , personajele sunt si ele interesante si desi nu am vazut dekt un episod din acest anime (nici ala nu lam vazut intreg) mia placut faptul ca se deosebeste mult de viata reala....Personajul meu preferat este Hitsugaya Toushiro
Iker Casillas
Iker Casillas
Anime Lover
Anime Lover

Numarul mesajelor : 84
Varsta : 12
Karma :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Prestigiu :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

Sus In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Re: Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de RuKia-ChaN Mar Iun 10, 2008 9:07 pm

*cough* *cough* All right, am sa incerc sa rezum totul pe scurt [ 'cause ya'know as putea scrie un eseu edspre Bleach fara sa ma mai opresc XD ].
Atat anime-ul cat si manga-ul m-au impresionat foarte mult inca de la inceput. Bleach a devenit in scurt timp anime-ul si manga-ul meu favorit. Grafica mi se pare foarte bine detaliata, si ador faptul ca se acorda atentie mare look-ului personajelor (ma refer in special la haine, frizuri, etc.) ceea ce awesome. Ador coloana sonora <3, OP-urile si ED-urile sunt magnifice. Sunt foarte bine lucrate si animate. My favourite OP is the second one, UVERworld - D-Technolife [ so lovely and so IchiRuki-ish Pareri despre animeul Bleach 3448idv ] and my fav ending is the 2nd one Home Made Kazoku - Thank you [ again so uber lovely and so ichiruki-ish Pareri despre animeul Bleach 3448idv ]. Personajele sunt awesome and cute, fiecare in his own way ^ ^. Personajul meu preferat este Rukia of course ^ ^. Actually totul e awesome in legatura cu Bleach, anime-ul are cate defecte [ animatorii stupizi -_-" ] but manga-ul e perfect din toate punctele de vedere. Kubo-san is the best and Bleach pwns Pareri despre animeul Bleach 29ayv42 !
RuKia-ChaN
RuKia-ChaN
Anime Lover
Anime Lover

Numarul mesajelor : 66
Varsta : 31
Localizare : IchiRuki and Yaoi-ness Land :]
Manga/anime : Manga snob @___@
Varsta : 15 ani
Karma :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Prestigiu :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/06/2008

Sus In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Re: Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de AkAShA Mar Iun 10, 2008 9:56 pm

Nu stiu de unde sa incep *Lmao*...
Bleach a inceput prin a fi pentru mine un anime ok cu un manga la el de ok. Dupa aceea am inceput lungu' proces de "fall in love with" el . Am gasit atatea personaje pe care le iubesc si in momentul de fata, am gasit in opening-uri si ending-uri melodii care imi plac enorm acum si am gasit o actiune incredibil de complexa. Bleach mi se pare cu siguranta cel mai bine facut si gandit dintre anime-urile respectiv manga-urile pe care le-am vizionat si in momentul de fata este pe locul intai la egalitate cu my beloved Naruto Shippuden XD.
Prin urmare spun ca este un anime de nota 10 cu felicitari care m-a impesionat mult.
AkAShA
AkAShA
Anime Kid
Anime Kid

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 30
Varsta : 14
Karma :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Prestigiu :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/06/2008

http://crayola-crayons.hi5.com

Sus In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Re: Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de crazygirl93 Dum Iul 20, 2008 11:25 am

Este unul dintre anime'urile mele preferate...actiunea este interesanta...grafica superba si coloana sonora se potriveste cu actiunea..doar ca uneori sunt melodii care e mine ma scoate din sarite..personajele sunt foarte active( 43 )dar si bine detaliate...
crazygirl93
crazygirl93
Anime Maniac
Anime Maniac

Numarul mesajelor : 158
Varsta : 30
Manga/anime : Kaleido Star,Blood+,Rosario+Vampire
Karma :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Prestigiu :
Pareri despre animeul Bleach Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Pareri despre animeul Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/07/2008

http://iloveanime4ever.3xforum.ro

Sus In jos

Pareri despre animeul Bleach Empty Re: Pareri despre animeul Bleach

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum